Aký výsledok vám táto spolupráca prinesie ?

Predáte vašu nehnuteľnosť rýchlejšie a za tú najvyššiu možnú cenu

Mojim cieľom je ukázať klientom, ako im viem pomôcť pri predaji ich nehnuteľnosti. Ak sa pri tejto príležitosti stretneme, čo nás čaká?

1. Poviete mi akú máte predstavu pri predaji vašej nehnuteľnosti

Budem vám klásť otázky, tak aby sme sa čo najviac priblížili, tomu čo potrebujete a očakávate (vaše potreby, zážitky, cenová predstava..). Potom sa vy budete pýtať mňa, aké sú vaše predstavy o spolupráci so mnou. Nakoniec si povieme detaily k vašej nehnuteľnosti a spravíme si spoločne jej obhliadku.

2. Pripravím plán predaja nehnuteľnosti, šitý na mieru pre vás

Jeho súčasťou bude celková stratégia predaja, cenová analýza = cenové rozpätie v ktorom sa môže vaša nehnuteľnosť predávať. Súčasťou plánu je aj výška mojej odmeny. Všetko vám zašlem v čo najkratšom možnom čase. Ak sa vám bude plán predaja páčiť a dávať vám zmysel, môžeme sa pustiť do spolupráce.

3. Príprava nehnuteľnosti pred predajom.

Ideme vytvoriť atmosféru, ktorá očarí vašich záujemcov Homestaging – profesionálna dizajnérka a fotografka Monika Bortáková, pomocou kreativity, dekorácií a zmyslu pre detail vytvorí atmosféru, ktorá osloví čo najviac kupujúcich.

Profi fotografia – je základom úspechu. Správne zachytená emócia a komplexnosť priestoru, vytvoria vizuál, ktorý urobí zázraky. Vďaka profi fotografii dokážete predať vašu nehnuteľnosť až 3x rýchlejšie.

Profi video – náš šikovný kameraman, za pomoci maklérky „ teda mňa“ a ďaľších moderných nástrojov, vie zachytiť celkový rozmer nehnuteľnosti a okolia tak, že vás do video doslova vtiahne.

4. Spustenie reklamnej kampane

Inzerciu na realitných portáloch u nás považujeme za samozrejmosť, avšak čím viac ľudí o vašej nehnuteľnosti vie, tým je väčšia šanca, že sa predá za čo najvyššiu cenu. Nezastaviteľne je tu už doba „onlinová“ preto okrem realitných portálov považujeme za samozrejmosť, prezentácie na sociálnych sieťach a to Facebooku, Instagrame a na Youtube kanále, o ktorú sa starajú naši marketingoví experti. Kým na štandardných portáloch uvidí vašu nehnuteľnosť približne 1.000 ľudí tak pomocou sociálnych sietí oslovíte až približne 20.000 ľudí za mesiac.

5. Obhliadka je najdôležitejšia časť predaja

Nechceme nechať nič na náhodu a preto ani túto časť predaja nepodceňujeme. Príjemná atmosféra, vôňa, hudba, občerstvenie a profesionálny prístup maklérky „mňa“ navodia kupujúcemu už vtedy pocit, aby sa cítil ako doma.

6. Váš čas je drahocenný

Finančné poradenstvo, pomoc s hypotékou, znalecký posudok, kataster, elektrárne či bytový podnik, s ničím nemusíte strácať čas a môžete sa venovať svojím koníčkom alebo rodine, lebo všetko ochotne vybavíme za vás.

7. Právny servis je pre nás samozrejmosťou

Kúpne zmluvy písané na vlastnú päsť vás môžu stáť aj vašu strechu nad hlavou, preto neriskujte. Naše špičkové právne oddelenie sa postará o vašu 100% ochranu.

Čo o mne hovoria ?

Moje Referencie

Na stiahnutie

Moja E-kniha

Čo sa pri čítaní dozviete ?

  • Čo vás čaká, ak sa rozhodnete, že si skúsite predávať vašu nehnuteľnosť sám
  • Ako veľmi je dôležité správne stanoviť cenu nehnuteľnosti bez toho, aby ste prerobili
  • Čo musíte vedieť, aby ste si vybrali dobrého makléra
  • Pre tých, ktorí si myslia, že potrebujú viacerých maklérov
  • Prečo sa vyplatí zaplatiť províziu
  • 5 tipov, ktoré Vám pomôžu predať nehnuteľnosť, za čo najviac peňazí
  • Zhrnutie pre tých, ktorí chcú predať svoju nehnuteľnosť rýchlejšie a za viac