Ako som predal byt na prvej obhliadke

Zaujímavé na tom je, že to fakt FUNGUJE. Predať byt na prvej obhliadke sa dá. Samozrejme potrebuje to MEGA SUPER plánvynikajúci TEAM, perfektných majiteľov a nepochybne byt, ktorý som mal možnosť predávať.

Viac sa dočítate nižšie v článku

PRVÉ STRETNUTIE S MAJITEĽMI

V jedno ráno pri káve mi manželka hovorí, Tomi kamoška sa mi ozvala, že budú potrebovať predať svoj byt. Hovoril som si SUPER. Nech pošlú číslo a ja sa im ozvem. Ešte v ten deň sme si zavolali a dohodli si termín stretnutia. V hlave mi už prúdili myšlienky, o aký byt sa bude jednať. Staré Mesto je výnimočné a keď dostanete možnosť predať nehnuteľnosť v tejto lokalite, kde je na predaj málo takých bytov, určite mi dáte za pravdu ten prúd myšlienok.

OBHLIADKA BYTU

Stojím pred dverami, zazvonil som na zvonček. Otvorili sa dvere a na prvý pohľad som vedel, že to bude úplná PECKA. Ten prvotný pocit pri sa mi každým krokom viac a viac napĺňal. Perfektný 3-izbák v Starom Meste so super dispozíciou som mal možnosť predať.

Sadli sme si s majiteľmi, ktorí boli veľmi milí a zasypali ma otázkami. Po skoro dvojhodinovej debate sme sa dopracovali k záveru. Načrtol som im krok po kroku celu spoluprácu, urobil fotky pre náš backoffice a určili si ďalší termín stretnutia.

SILA SOCIÁLNYCH SIETÍ

Po odchode mi v hlave prúdili nápady, ako to celé doladíme do maximálnej spokojnosti pre klientov. Byt bol veľmi pekný, len málo chýbalo k dokonalosti.

Prišiel deň D. Auto sme mali plné doplnkov, kameraman bol tiež na ceste. V ruke držím vytlačený text pre video. Po príchode na bytík, sme sa hneď vrhli do práce. Necelé štyri hodiny a boli sme hotový so všetkým. Zmena bola na nepoznanie. Sám majiteľ hovoril, že by si ten byt kúpil ešte raz J Tým nám povedal všetko.

Únava pomaličky prichádzala. Dali sme si spoločne kávu a nič iné neostávalo, len spracovať všetok materiál a pripraviť ho na odprezentovanie pre majiteľov.

Z celkového efektu boli NADŠENÍ. Nasledoval ďalší krok a to využiť silu sociálnych sietí a cielenej reklamy pre vhodných kupujúcich.

Výsledok nenechal na seba dlho čakať. 27 telefonátov a z toho 19 reálnych obhliadok. Mali sme čo robiť poviem Vám pravdu. Bol to veľmi náročný deň pre nás všetkých. Po obhliadkach hneď na ďalší deň sa našiel kupujúci.

Moje slová z prvého stretnutia s majiteľmi sa potvrdili. Veľa veľa úsilia a energie sme spoločne dali do bytu. Matematika nepustila a výsledok bol jasný. Presne to, čo sme očakávali.

Cca po skoro mesiaci sme byt odovzdali novej majiteľke. Spokojnosť bola na oboch stranách, čo sa potvrdzuje aj na referencií, ktorú sme dostali.

Osobne som rád za každý predaj nehnuteľnosti. Najkrajší pocit máš, keď vieš vyriešiť požiadavku ( v tomto prípade predať byt ), dáš do toho to SVOJE know-how a zistíš, že to FUNGUJE.

Veľká vďaka patrí každému, kto sa podielal na tomto projekte predaja 3-izbového bytu v Starom Meste.

815144511349-901547843742578-8064641884810072141-o-815

Leave Reply