back-button← krok späť

Na predaj slnečný pozemok v obci Chrastné

Predaj, Pozemok pre rod. domy, Chrastné, Svahovitý

Cena 65.000

752 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 43
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Mesto/obec: Chrastné
Stav nehnuteľnosti: Svahovitý
Úžitková plocha: 752m2

Popis nehnuteľnosti

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka do prenájmu pozemok o výmere 752m2 vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Chrastné.

Obec sa nachádza iba 15km od Košíc v doline Chrastianského potoka a rozprestiera sa v tichom prostredí obklopenej prírodou.

Samotný pozemok je na začiatku dediny Chrastné. V hornej hranici prístupovej cesty sú IS siete ( elektrika, obecná voda ), ktoré sú vzdialene od pozemku približne 50m.

Pozemok ponúka možnosť výstavby rodinného domu rôzneho charakteru nakoľko rozmer pozemku je 15m x 29m. Podľa aktuálnych podkladov všetky potrebné orgány povoľujú výstavbu rodinného domu na ponúkanom pozemku.

Obec sa vyznačuje skvelou dostupnosťou do Košíc, bohatou vybavenosťou v podobe Základnej školy, matriky, pošta, potraviny, Dobrovoľný hasičský zbor. V susednej obci všeobecný lekár.

Kúpna cena pozemku je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

Pozemok je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám ochotne pomôžem.

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. - Váš certifikovaný realitný maklér Tomáš Székely.

Video nehnuteľnosti:

Youtube link: https://www.youtube.com/watch?v=kvm1BYxjKnc

Mapa

Kontakt na predajcu

Tomáš Székely

Maklér

Tomáš Székely

+421 904 93 21 88

Zobraziť kontaktný formulár