O mne

Váš osobný maklér
Tomáš Székely

Volám sa Tomáš Székely. Mám 30 rokov, som šťastne ženatý a mám krásneho syna Tomáška. Začínal som v roku 2012 prácou na trvalý úväzok. Medzitým popri svojej práci som skúšal rôzne tipy SAMOSTATNEJ ZÁROBKOVEJ ČINNOSTI, kým koncom roku 2016 prišiel v mojom živote zlom.

Koncom roku 2016 som sa plný elánu rozhodol pre realitný sektor. Bolo to moje najlepšie rozhodnutie.

Práca realitného makléra ma napĺňa na maximum. Deň čo deň sa stretávam s ľuďmi a ich príbehmi. Niektorí potrebujú predať, iní zase kupujú svoj nové bývanie. Aj z toho dôvodu sú moji klienti pre mňa jedineční. Ku každému z nich sa staviam individuálne a s maximálnou profesionalitou. Samozrejme treba aj kúsok ľudskosti a usmernenia.

Krédo podľa ktorého sa riadim je : "Predať a nie predávať". Som presvedčený, že v tejto rýchlej dobe je kvalitne odvedená práca tým najlepším, čo odo mňa dostávajú moji klienti. Mojou najväčšou odmenou je ich spokojnosť, ktorá ma posúva stále vpred. Hovoria o tom aj moje referencie.

S našim tímom dávame Vašej nehnuteľnosti úplne iný rozmer. Spolupracujem s profesionálnou fotografkou, ktorá zároveň pripravuje aj Home Staging, vytváram videoprehliadky, využívam sociálne siete a to všetko preto, aby som Vašu nehnuteľnosť predal a nie predával.

Dočítali ste do konca moju krátku story o tom, ako som sa stal realitným maklérom. Patrí Vám veľká vďaka. Pokiaľ Vás čokoľvek zaujíma, stačí mi len zavolať.

Rád sa s Vami stretnem.

Váš osobný maklér Tomáš Székely

Tomáš Székely

Potrebujete predať nehnuteľnosť?
Prenajať, alebo pomôcť s kúpou vášho vysnívaného bývania?

Napíšte mi a budete spokojný

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť DOTOS s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná