back-button← krok späť

Obchodné priestory na prenájom - Boženy Němcovej

Prenájom, Obchodné priestory, Košice - Staré Mesto, Čiastočná rekonštrukcia

Cena 8 /m2/mesiac

bez DPH

168 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 12
Druh ponuky: Prenájom
Druh nehnuteľnosti: Obchodné priestory
Mesto/obec: Košice - Staré Mesto
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 168m2

Popis nehnuteľnosti

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na prenájom obchodný priestor na prízemí na ulici Němcovej 30 v administratívnej budove HPK engineering a.s. pri Technickej univerzite.

Vstup do priestoru je priamo z ulice. Výmeru má 168,5 m2. Je ďalšia možnosť rozšírenia o 45 m2. Obchodný priestor je obdĺžníkového tvaru. Podlaha je v kombinácii – keramická dlažba a koberec. Steny sú omietnuté, strop je kazetový s trubicovým osvetlením. Samotný obchodný priestor má plastové okná. Súčasťou obchodného priestoru je aj kuchynka. Pripojenie na internet je zabezpečené optickým internetom. Dispozičné riešenie je možné vidieť na priloženom pôdoryse. K dispozícii sú aj parkovacie miesta, ktoré sú na dohode s prenajímateľom.

Cena za obchodný priestor: 8,40 EUR/m2/mesiac bez DPH + DPH

Orientačná cena nákladov za služby spojené s prenájmom obchodných priestorov (na základe skutočnosti roku 2019) : 1,70 EUR/m2/mesiac bez DPH + DPH

Poloha obchodného priestoru je veľmi dobrá. Priamo pred vstupom je zástavka MHD, čo robí toto miesto veľmi frekventovaným a dostupným.

Keď máte chuť na dobrý obed, či si zacvičiť, aj to je možné. Do 50 m máte reštauráciu, trhovisko, obchod FRESH, drogériu Teta, Neonka, TU, poštu v Košiciach.

Pri záujme Vám veľmi radi umožníme obhliadku obchodného priestoru, poskytneme všetky potrebné informácie. Ak Vás zaujala naša ponuka, tak ma kontaktujte na telefónnom čísle 0904 932 188. Váš realitný maklér Székely Tomáš

Mapa

Kontakt na predajcu

Tomáš Székely

Maklér

Tomáš Székely

+421 904 93 21 88

Zobraziť kontaktný formulár