157.000 €

úžitková plocha 59 m²

9.poschodie

loggia

2-izbový

kompletná rekonštrukcia

predaj

Fotogaléria

Cena : 157000

Popis

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS  Vám ponúka na predaj VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ BYT na Terase.

Áno dobre čítate. Sme v najviac spomínanej lokalite Košíc, z ktorej je ako sa hovorí : VŠADE BLÍZKO.

Terasa je uznávanou a zároveň obľúbenou lokalitou. Vyznačuje ju v tom hlavne bohatá občianska vybavenosť t.j. na každom rohu nájdete potraviny, obchody, nákupné centra, škôlky, školy, detské ihriská, množstvo zelene, dostupnosť MHD. Terasa je žiadanou lokalitou aj z pohľadu potenciálu na prenájom.

 

Ale vráťme sa k bytu. Byt s výmerou 60m2 sa nachádza v zateplenom bytovom dome s výťahom a kamerovým systémom na 9.p z 10.p s balkónom orientovaným na východnú stranu

Jeho dispozícia pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne spojenej s toaletou. Na konci chodby sa dostávame do obývačky s výstupom na loggiu orientovanú na východnú stranu.

Práve v obývačke nastala zmena dispozície, ktorá zahŕňala zamurovanie dverového otvoru a v izbe odstránenie deliacej priečky. Výhodou je možnosť vrátenie bytu do pôvodného dispozičného stavu do formy 3-izbového bytu, nakoľko aktuálna izba disponuje dvoma oknami a tiež aj dvoma radiátormi.

Byt je po rekonštrukcií a ideálne pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Aktuálne sa byt prenajímal. Je vhodný hneď na prenájom, pripadne na vlastné bývanie ako štartovací byt.

 

Kúpna cena bytu je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti