190.990 €

úžitková plocha 80 m²

vyvýšené prízemie

loggia

3-izbový

kompletná rekonštrukcia

predaj

Fotogaléria

Cena : 190.990

Popis

 

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj byt po kompletnej rekonštrukcií na sídlisku KVP.

Byt z ktorého rovno pôjdete do kolien. Toto je prvé, čo ma napadlo po vstupe do neho. Premyslené detaily, výmera, ktorá poteší každého a neprechodné izby ukončujú dokonalosť toho bytu.

 

Sme na sídlisku KVP, konkrétne na začiatku KVP-čka v 3-izbovom byte o výmere 80m2, ktorý sa nachádza na vyvýšenom prízemí. Slovíčko vyvýšené prízemie u nás znamená, že pod bytom sú pivnice a samotný byt je vo výške vyše 4m od zeme.

Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, troch neprechodných izieb, zariadenej kuchyne, delenej toalety od kúpeľne a zasklenej loggie.

Rekonštrukcia bytu prebehla v roku 2000 a to konkrétne v jadre a v roku 2020 bola kuchyňa spolu s obývačkou. Elektrika je v celom byte vymenená.

Orientáciu V-Z si myslím, že netreba predstavovať. Slnko Vás ráno zobúdza pri káve a po dlhom dni príjemne presvetľuje obývačku spolu so spálňou.

Poteší Vás aj pohľad z kuchyne, kde priamo máte výhľad na školu aj škôlku, čiže deti máte stále na očiach.

 

V roku 2018 bol bytový dom natretý termoizolačným náterom. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 2m2 a kočikáreň.

O lokalite v krátkosti sa dá povedať, že všetko máte na dlani. Do 100m obchod Fresh, cez cestu máte LIDL, MHD, poštu, školu, škôlku.

Parkovanie je možne pred bytovým domov.


Kúpna cena bytu je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0904 932 188 – Váš realitný maklér Tomáš Székely.

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti