Cena : v RK

podlahová plocha 110 m²

novostavba

670 m2 pozemok

4-izbový

Vyšné Opátske

predaj

Fotogaléria

Cena : RK

Popis

 

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj posledný z troch rodinných domov vo Vyšnom Opátskom v Košiciach

 

Hovorí sa, že väčšina kupujúcich by chcela spojiť tie najlepšie parametre pri hľadaní nového bývania.

 

My tie parametre pre Vás máme v novom rezidentnom projekte so súkromným areálom na Opatovskej ceste a zároveň v tichej lokalite Košíc


Ponúkame na predaj už poslednú voľnú novostavbu trojjpodlažného rodinného domu, už v spomenutej mestskej časti Vyšné Opátske. 

 

Jedna sa o nízkoenergetický rodinný dom obdlžníkoveho tvaru s rozlohou 110m2, podpivničený po celom obvode monolitickou betónovou pivnicou.

Dom sa rozprestiera na rovinatom pozemku o výmere 670m2, kde už mate napojenie na IS v podobe mestskej vody, elektriky, kanálu a optického internetu.

Domy sa budú odovzdávať vo variante kolaudovaný holodom s napojeným kvalitným tepelným čerpadlom, ktorým sa dom vykuruje a ohrieva teplú vodu. Vďaka tepelnému čerpadlu v cene, oknám s trojsklom, zatepleniu 20cm obvodového plášťa, striekanou izoláciou na podkroví sú minimálne náklady pre rodinu.

Dispozícia:
1.PP – Suterén / pivnica – úžitková plocha je 55m2 s možnosťou si spraviť wellness ale aj uschovávať sezónne veci. Vchod je zvonku – z dvora aj z vnútra domu.
1.NP – Prízemie pozostáva z predsiene, kúpeľne s WC, kuchyne, priestrannou obývačkou s krbom, ktorá je orientovaná do pozemku na južnú stranu. Úžitková plocha 55m2
2.NP – Podkrovie pozostáva z 3 obytných izieb a kúpeľne s WC. Úžitková plocha 55m2

Domy sú aktuálne vo výstavbe, predpokladaný termín dokončenia – kolaudácie je jeseň 2022.

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti