Cena 118.000

úžitková plocha 42 m²

7.poschodie

zariadený

1-izbový

čiastočná rekonštrukcia

predaj

Fotogaléria

Cena : 118.000,-

Popis

 

Tomaš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj 1-izbový byt na Rosnej ulici 1.

Lokalita je jediná vec, ktorú pri kúpe bytu neviete zrekonštruovať J Z Rosnej ulice máte všade blízko a to doslova.

 

Na dlani máte Hlavnú ulicu so všetkými jej výhodami, blízko máte LIDL, tržnicu stále s čerstvým výberom ovocia a zeleniny, pod bytovým domov detské ihrisko a tiež spojenia MHD aj SAD.

Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s výťahom na 7.poschodí. Dispozične pozostáva z vstupnej chodby z ktorej sa Vám otvára cely byt. Priamo pri vstupe je kuchyňa s jedálňou, na ľavej strane je kúpeľňa spojená s WC.

 

Pozdĺž celej kuchyne z ľavej strany sa ťahá obývačka. Aj z kuchyne a aj z obývačky máte východ na loggiu. Áno byt má dve loggie, čo pre nového majiteľa môže byť určite výhoda.

Byt prešiel malou rekonštrukciou. Elektroinštalácia je ťahaná v lištách po stene, menené plastové okná. V kuchyni je gumolit a v obývačke pod kobercom sú zachovalé parkety.

 

Aktuálne byt sa dlhodobo prenajímal. Je tu perspektíva využitia bytu buď ako štartovací, prípadne sa hneď môže prenajímať.

Kúpna cena bytu je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis.

 

Cena je vrátane provízie pre RK.

Byt je možné financovať aj cez hypotekárny úver.

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0904 932 188 – Váš realitný maklér Tomáš Székely.

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti