135.990 €

úžitková plocha 42 m²

1.poschodie

výťah

6 m² loggia

pražský byt

predaj

Fotogaléria

Cena : 135990 €

Popis

 

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj 1,5-izbový byt na Jánošíkovej ulici v Košiciach.

Teším sa na predaj tohto bytu. A nie len z profesného pohľadu, hlavne preto, že viem presne o aký byt sa jedná a akého má majiteľa.

Jánošíková ulica v Košiciach znamená pre každého niečo iné. Pre niekoho to môže byť skvelé z pohľadu blízkosti Steel arény a športových možností, ktoré sa tu ponúkajú, zas pre iných dostupnosťou do centra mesta a sú aj takí, ktorí chytí občianska vybavenosť s blízkosťou škôl a starej nemocnice.

Začnem tým, že aj tento byt je PRAŽSKÝ byt, ktorý prešiel dispozičnou zmenou ešte predošlého majiteľa. Vytvorila sa samostatná obývačka, tiež samostatná spálňa. Tvrdím to stále. Dispozícia hrá dôležitú úlohu pri každom byte. A pravda sa ukazuje presne aj pri tomto.

42m2 úžitkovej plochy vrátane vstupnej chodby, delenej toalety od kúpeľne, samostatnej obývačky a spálni vytvára priestor pre dokonalé bývanie.

V byte je umakartové jadro ( vynovené ), pôvodná elektroinštalácia, kuchynská linka so spotrebičmi ( kombinovaný plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička, práčka, nerezový drez, digestor )

Z obývačky sa dostanete na povestnú 6m zasklenú loggiou orientovanú na západnú stranu.

Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s výťahom na 1.poschodí ( pod bytom sú pivnice a spoločne priestory )

 

Jeho budúci majitelia ho môžu využiť ako na vlastné bývanie a tiež aj z pohľadu prenájmu má obrovský potenciál.

Kúpna cena bytu je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

 

Byt je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám ochotne pomôžem.

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0904 932 188 – Váš certifikovaný realitný maklér Tomáš Székely.

Videoukážka

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti