163.990 €

úžitková plocha 67 m²

5.poschodie

výťah

3-izbový

pôvodný stav

predaj

Fotogaléria

Cena : 163990,-eur

Popis

 

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj 3-izbový byt, ktorý sa dá prerobiť na 4-izbový byt.

Presne tak ako čítate. Pôvodne byt bol 4 izbový s dvoma detskými izbami, obývačkou, kuchyňou a spálňou. Aktuálne priečka medzi dvoma detskými izbami bola odstránená, tým vznikla jedna veľká izba.

 

Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s výťahom na ideálnom 5.poschodí. Výhodu vidím v tom, že na poschodí máte iba jedného suseda na opačnej strane za výťahom.

Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch izieb, priestrannej obývačky, ktorá je čiastočne prepojená s kuchyňou, prechodnou kúpeľnou a samostatným WC

 

V byte boli vymenené pôvodné okna za plastové inač byt je v pôvodnom stave pripravený na rekonštrukciu podľa predstavy nového majiteľa. Nejaký čas bol využívaný na prenájom.

Výmera bytu je 67m2 a patrí k nemu aj kumbál na chodbe. Byt je sám o sebe veľmi svetlý s dobrou orientáciu svetových strán. Okna zo spálne, obývačky a kuchyne sú do dvora, kde je detske ihrisko a veľa zelene.

Lokalitou sa byt môže tiež pochváliť. V blízkosti je obchod FRESH, zástavky MHD, už spomenuté detské ihriská, nemocnica L.Pasteura. Blízko sú tiež obchodné centra : Optima, OC CASSOVIA, ASKO, NAY a podobne.

Kúpna cena nehnuteľnosti je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

 

 

Byt je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám ochotne pomôžem.

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0904 932 188 – Váš realitný maklér Tomáš Székely.

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti