187.990 €

úžitková plocha 71 m²

4.poschodie

čiastočná rekonštrukcia

6 m² loggia

pražský byt

predaj

Fotogaléria

Cena : 187990 €

Popis

 

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj zariadený trojizbový PRAŽSKÝ byt na Idanskej ulici

Keď sa povie Idanská ulica, v každom z Vás to evokuje skvelú polohu, blízkosť do mesta, bohatú občiansku vybavenosť. Kombinácia týchto faktov so skvelým bytom dáva dokonalý obraz o komfortnom bývaní pre nových majiteľov.

Kúpou tohto bytu jeho majitelia získajú hneď niekoľko výhod.

 

Byt sa predáva v stave zariadenom, má dve neprechodné izby, obývačku spojenú so zariadenou kuchyňou a výhľad, ktorý stojí za milión. Na dlani máte celé Staré Mesto Košíc.

Byt má slušných 71m2, nachádza sa v zateplenom bytovom dome na 4.p s výťahom. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou a každá izba je zariadená nábytkom s ktorým sa byt predáva.

Má priestrannú kúpeľňu s dvoma umývadlami, vaňou. Kúpeľňa je spojená s toaletou.

Vybavenosť kuchyne : plynová varná doska, elektrická rúra, nerezový drez, digestor, umývačka riadu, chladnička a jedálenský stôl so stoličkami.

V blízkosti bytu máte obchody, zástavku MHD, z východnej strany príjemnú zeleň a ste kúsok od centra mesta. Parkovisko pred bytom je dostatočne veľké.

 

Kúpna cena bytu je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

 

Byt je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám ochotne pomôžem.

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0904 932 188 – Váš certifikovaný realitný maklér Tomáš Székely.

Videoukážka

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti