254990 €

úžitková plocha 87 m²

6.poschodie

kompletná rekonštrukcia

6 m² loggia

pražský byt

predaj

Fotogaléria

Cena : 254.990 €

Popis

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj 4-izbový pražský byt po na Stierovej ulici v Košiciach.

Skutočne veľa veľa bytov som mal možnosť predať  a iba malá hŕstka z nich vo mne zanechala takýto dojem ako tento.

Dotiahnuté detaily, premyslený spôsob nadčasovej rekonštrukcie, príjemné prostredie spojené so skvelým bytom. Hovorí sa, že keď pri vstupe vo Vás byt hneď zanechá neopísateľné emócie = Je to Váš novy domov.

Presne tieto pocity mám aj pri tomto konkrétnom byte, ktorý sa nachádza na Stierovej ulici v mestskej časti KVP.

Zateplený bytový dom, príjemné prostredie obklopené zeleňou a doslova pod bránou ihriská, základná škola, potraviny a o kúsok ďalej zástavky MHD. Úplne všetko na dlani.

Byt sa nachádza na ideálnom 6.poschodí a prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá v sebe zahŕňala prerábku celého bytu od podlahy až po strop. Vymenená elektroinštalácia, stúpačky, omietky, podlahy, dlažby, zárubne…Jednoducho VŠETKO.

Dispozične byt pozostáva z vstupnej chodby, troch neprechodných izieb, dvoch WC a jednej kúpeľne s vaňou. Centrom a hlavne srdcom bytu je obrovská obývačka s kuchyňou orientovanou na západnú stranu, kde potenciál západu slnka určite vychutnáte na 6m loggii s výhľadom na okolité lesy a vzdialene rodinné domy.

Vyzdvihnem zopár vychytávok :

  • Podlahové kúrenie v kúpeľni + kúpeľňový ohrievač na stene
  • Reproduktory na rádio v kúpeľni
  • V obývačke predpríprava na domáce kino
  • Protihluková izolácia spoločnej steny so susedom v spálni
  • Osvetlenie + zásuvka na balkóne
  • Kohútik s filtrom na vodu v kuchyni

Pred dvoma rokmi bol byt kompletne premaľovaný. Z pohľadu pre nového majiteľa bytu je byt pripravený na okamžité užívanie bez akejkoľvek rekonštrukcie. Spomínaná plná občianska vybavenosť už odznela.

Teším sa na spoločné obhliadky 

Kúpna cena bytu je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

 

Byt je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám ochotne pomôžem.

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0904 932 188 – Váš realitný maklér Tomáš Székely.

Videoukážka

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti