173.000 €

úžitková plocha 55 m²

2.poschodie

kompletná rekonštrukcia

6 m² loggia

pražský byt

predaj

Fotogaléria

Cena : 173000 €

Popis

 

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj pražský trojizbový byt na Terase.

 

Tento byt môžem nazvať niekoľkými spôsobmi. Pre niekoho to môže byť prvým štartovacím bytom, môže byť zároveň skvelou investíciou na prenájom, tiež si tu svoje nájdu milovníci prážákov a aj rodiny s deťmi.

Byt má tak dokonalé parametre, pri ktorom sa na trhu dlho nezohreje.

Nachádza sa v zateplenom bytovom dome s výťahom na 2.p. Má dve neprechodné izby orientované na západnú stranu, samostatnú obývačku čiastočne prepojenú so zariadenou kuchyňou orientovanú na východnú stranu, delenou toaletou od kúpeľne a samozrejmosťou je 6m loggia, z ktorej priamo vidíte na Univerzitnú nemocnicu Louisa Pasteura v Košiciach

 

 

Ako už hore bolo spomenuté, byt je na 2.p s výťahom. Je pražského typu a prešiel kompletnou rekonštrukciou pred šiestimi rokmi ( zmena dispozície, výmena elektroinštalácie, sadrokartónové stropy, bezpečnostné dvere a pod. )

Kuchyňa bola vyhotovená na mieru so spotrebičmi ( plynová varná doska, elektrický rúra, digestor, keramický drez, práčka, chladnička, mikrovlná rúra, jedálenský stôl so stoličkami )

 

 

Byt v celku pôsobí veľmi príjemne a útulne. Zo západnej strany z okna detskej izby vidíte priamo na parkovisko a detské ihrisko. V blízkosti bytu máte obchody, nemocnicu, univerzitu, MHD ( autobus aj električku ) plnú vybavenosť. Parkovanie je priamo pred bytovým domom.

 

Kúpna cena nehnuteľnosti je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

Pri záujme o obhliadku kontaktujte certifikovaného realitného makléra Tomáša Székelyho na telefónnom čísle 0904 932 188

Videoukážka

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti