88.700 €

úžitková plocha 114 m²

plocha pozemku 319 m²

kompletná rekonštrukcia

rodinný dom

Sátoraljaujhely

Predaj

Fotogaléria

Cena : 88700 €

Popis

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom v meste Sátoraljaújhely.

Šikovné dispozičné riešenie, dostatočné veľké izby a výmera 114m2 je to, čo tento dom pri vstupe ukáže novému majiteľovi.

Priestranná kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, plynulý prechod do obývačky, tri neprechodné izby splnia všetky očakávania na plnohodnotné bývanie.

 

Priestranná kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, plynulý prechod do obývačky, tri neprechodné izby splnia všetky očakávania na plnohodnotné bývanie.

Delená toaleta od kúpeľne, kde máte sprchovací kút a dostatočne veľká špajza spolu s technickou miestnosťou.

Kompletná rekonštrukcia aj so zmenou dispozície domu od podlahy až po strop, inteligentné vykurovanie cez wifi s plynovým kondenzačným kotlom a letná kuchyňa, ktorá sa aktuálne využíva ako ateliér, ale dá sa využiť aj ako sklad alebo kancelária.

 

Dom sa rozprestiera na pozemku o výmere 319m2. Nachádza sa na nej komora orientovaná na sever a je vhodná na uskladnenie ovocia a zeleniny, ktoré v nej ostanú čerstvé. Pod pozemkom je dvojpodlažná klenbová vínna pivnica, ktorá je jedinečným unikátom toho domu. Vinári si svoje tekuté zlato vedia uskladniť a pivnicu prispôsobiť na degustáciu svojich vín.

 

Ako sme spomínali nehnuteľnosť je po kompletnej rekonštrukcii, vymenené sú okná, voda, plyn, elektrina. Vonkajšia strana domu má 10 cm izoláciu z polystyrénu a je natretá. Vo všetkých izbách je plávajúca podlaha a na chodbe dlažba.

Nehnuteľnosť je vzdialená iba 5 minút chôdze od hlavného námestia. Juhovýchodná orientácia zabezpečí príjemné slnečné dni v dome.

Dom sa predáva vyprázdnený. Ostáva v ňom všetok vstavaný nábytok.

 

Kúpna cena nehnuteľnosti je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

Pri záujme o obhliadku kontaktujte certifikovaného realitného makléra Tomáša Székelyho na telefónnom čísle 0904 932 188

Videoukážka

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti