149.990 €

úžitková plocha 350 m²

plocha pozemku 2186 m²

kompletná rekonštrukcia

rodinný dom

mesto/obec Borša

Predaj

Fotogaléria

Cena : 149990 €

Popis

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Borša v okrese Trebišov.

Obec je situovaná na hlavnej tepne smerom na Košice a Čiernu nad Tisou. Hranice s Maďarskom sú iba na kúsok. Do 20km máte termálne kúpalisko a hneď za hranicami zábavný park pre deti aj dospelých.

Dom sa skladá z dvoch podlaží a je čiastočne podpivničený. Patrí k nemu terasa, letná kuchynka a garáž. Pozemok je rovinatý a pýši sa výmerou 2186m2.

Skladba domu : Základy domu sú betónové na štrkovom lôžku s vodotesnou izoláciou. Nosné murivo je prevažne so škvárobetónových tvárnic a tehál hrúbky 45cm. Krov je drevený sedlový s krytinou pálenou značky TONDACH. Okná sú plastové dvojsklo a strešné okná sú drevené s izolačným dvojsklom. Kotol v dome je plynový z roku 2018 s termostatom a v pivnici je kotol na tuhé palivo ( DREVO )

Prízemie domu tvorí priestranná vstupná chodba o výmere 19m2, z ktorej sa dostanete do dvoch izieb, technickej miestnosti, dolnej kúpeľne so sprchovým kútom a zariadenej kuchyne so špajzou. Z kuchyne máte výstup na terasu.

 

Z chodby tak isto ako aj z terasy sa viete dostať do pivnice, kde je umiestnený kotol na tuhé palivo. Rodinný dom je z časti podpivničený s výmerou 44m2.

1.NP rodinného domu tvoria tri dostatočne veľké izby, jedna menšia, ktorá môže byť využívaná ako pracovňa s výstupom na loggiu. Na poschodí je druhá kúpeľňa s vaňou.

Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou a je pripravený na okamžité užívanie.

 

Na pozemku pri dome je samostatne stojaca garáž o výmere 31m2 postavená z betónových tvárnic hrúbky 30cm bez tepelnej izolácie a letná kuchynka o výmere 40m2.

Pozemok je rovinatý a prispôsobený na pestovanie ovocných stromov aj zeleniny. Na pozemku je aj studňa. Dom je napojený na obecnú kanalizáciu.

V obci je škôlka, základná škola, pošta, novozrekonšturovaný Rákocziho kaštieľ, ktorý láka mnoho turistov po celý rok. Tí, ktorí poznajú tento kraj, dobre vedia aj o skvelej vinárskej tradícií. Milovníci dobrého vína sa tu budú cítiť ako doma. Pre nového majiteľa kúpa rodinného domu je tou najlepšou investíciou. V budúcnosti ho môže využiť aj z pohľadu prenájmu, ktoré ponúka samotné okolie a Tokajská oblasť navštevovaná turistami.

Kúpna cena nehnuteľnosti je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

Pri záujme o obhliadku kontaktujte certifikovaného realitného makléra Tomáša Székelyho na telefónnom čísle 0904 932 188

Videoukážka

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti