84.990 €

úžitková plocha 95 m²

plocha pozemku 925 m²

čiastočná rekonštrukcia

gazdovský dom

Slanské Nové Mesto

Predaj

Fotogaléria

Cena : 84.990 €

Popis

 

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj gazdovský rodinný dom v obci Slanské Nové Mesto.

Obec leží na rozhraní Abova a Zemplína v južnej časti Slanských vrchov, ktorá leží presne v strede medzi Košicami a Trebišovom.

Spomínaný dom leží v tichej slepej uličke mimo hlavnej cesty a rozprestiera sa na pozemku o výmere 212m2. Patri k nemu aj záhrada s výmerou 713m3

Konštrukčne tento dom bol v roku 1960 postavený z kameňa a predná časť s pálenej tehly. Jeho dispozičné riešenie pozostáva z 3 izieb, kuchyne, kompletne zrekonštruovanej kúpeľne so sprchovým kútom, wc a špajzou.

V celom dome je betónová liata podlaha, 55cm múry, plávajúca podlaha, ktorá bola vymenená v 2018, rozvody elektriky sú kompletne vymenené za medené a plastové okná ( dvojsklá ).

O teplo domova sa postará plynový kotol, kde teplotu si viete regulovať cez termostat. Pokiaľ obľubujete praskanie dreva v krbe, aj na to sme mysleli.

ň

Otvára sa aj možnosť alternatívneho riešenia vykurovania vo forme krbu.

Strecha rodinného domu je škridlová a jeho základ tvoria masívne drevené hranoly. Dom nie je podpivničený. Z prednej a bočnej časti je odizolovaný drenážnou sústavou.

K domu patrí cca 40m2 šopa, drevárnička s výmerou 30m2 a garáž.

 

Pokiaľ vo Vás tlie túžba vlastniť gazdovský dom s jeho výhodami, ktoré ponúka v tomto prípade ste na správnom mieste. Pri kúpe tejto nehnuteľnosti si určite môžete vychutnať plným dúškom oddych a relax od rušného mesta a hodiť všetky starosti za hlavu. Okolie obce je plné cyklotrás, lesov a rekreačných možností pre celú rodinu.

 

Kúpna cena nehnuteľnosti je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

Pri záujme o obhliadku kontaktujte certifikovaného realitného makléra Tomáša Székelyho na telefónnom čísle 0904 932 188

Videoukážka

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti