161.990 €

úžitková plocha 147 m²

plocha pozemku1850 m²

kompletná rekonštrukcia

predaj

balkón

zrubový dom

Fotogaléria

Cena : 161.990 €

Popis

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj exkluzívnu nehnuteľnosť iba 8km od hraníc Slovenska.

Dom sa rozprestiera na pozemku o výmere 1850m2 v tichej dedinke v srdci zalesnených kopcov Severného stredohoria v obci Kány blízko Slovenských hraníc.
Úctihodná výmera domu 147m2 je šikovne dispozične rozdelená na centrálnu časť, ktorá pozostáva s obývačky spojenej s kuchyňou ( + špajzou ), toaletou spojenou s kúpeľňou, hosťovskou izbou a predným vstupom do domu s predsieňou.

Poschodie tvoria dve samostatné spálne štvorcového tvaru. Celý dom je vyhotovený z dreva a sú dodržané všetky prísne konštrukčné normy.
K dispozícii je krytá terasa, vonkajšia kuchyňa, garáž aj prístrešok na jedno auto a pre kulinárov pripravené ohnisko.

Dom je vybavený kamerovým systémom a elektrickou bránou. Nábytok spolu s domom bol vyrobený z dreva, ktoré je tiež súčasťou kúpnej ceny. Vykurovanie je riešené centrálnym krbom na ktorý sú napojené radiátory.
Je napojený na inžinierske siete t.j. obecný vodovod, pripojenie na elektriku. Odpad je riešený formou žumpy.

Časť dvora je pokrytá dlažbou, zvyšok dvora je zatrávnená a na konci pozemku tečie potôčik.
Absolútne ticho, priestor na relax a oddych – Práve táto príležitosť je stvorená pre budúceho majiteľa.

Výška nákladov na dom sú 55,-eur/mesiac elektrika, 10,-eur/mesiac voda, 19,-eur/rok odpad, Plyn je riešený v kuchyni na varenie formou plynovej bomby.
Obcou Kány prechádza iba jedna ulica, ktorá je na konci slepá. Autobus premáva dvakrát denne. Najbližší obchod je v susednej dedine a v prípade väčšieho nákupu si môžete zvoliť mesto Encs.

Ak si chcete v uponáhľanom svete trochu oddýchnuť, Kány – ostrov pokoja – je riešením. Je to dokonca dobrá voľba pre investorov, pokiaľ ide o emitovateľnosť.
Kúpna cena nehnuteľnosti je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

Pri záujme o obhliadku kontaktujte certifikovaného realitného makléra Tomáša Székelyho na telefónnom čísle +421 904 932 188

Vybavenie nehnuteľnosti

zariadený

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti