60.000 €

výmera pozemku 1291 m²

Zemplínska Teplica

IS : elektrika + studňa

kanalizácia

33km od Košíc

predaj

Fotogaléria

Cena : 60.000 €

Popis

 

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj kamenny gazdovský dom s pozemkom o výmere 1291m2 v obci Zemplínska Teplica.

Obec Zemplínska Teplica leží 25 km západne od okresného mesta Trebišov a 33km od krajského mesta Košice. Časť jej katastrálneho územia tvorí súčasne aj okresnú hranicu medzi okresmi Trebišov a Košice-okolie.

 

Nehnuteľnosť sa nachádza na začiatku dediny mimo hlavnej cesty smerom od Slanského Nového Mesta. Široký je 13m a jeho dĺžka presahuje 100m. Celková rozloha pozemku je 1291m2.

Na začiatku pozemku je starší 2-izbový kamenný dom, ktorý sa dá zrekonštruovať prípadne zbúrať. K domu patrí kumbál, pivnica, garáž. V strednej časti pozemku sú ovocné stromy, ovocné kríky. Celkom vzadu sa nachádza veľká drevene kôlňa.

 

Dom je pripojený na elektriku. Voda v dome a na pozemku je riešená vŕtanou studňou. Na hranici pozemku je plyn a možnosť napojenia na obecnú kanalizáciu. Na celej ulici rodinné domy majú vlastné studne. Napojenie na obecný vodovod nie je možné.

V obci sa nachádza škola, škôlka, potraviny a priame autobusové spojenie do Košíc a Trebišova.

 

Kúpna cena nehnuteľnosti je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

Pri záujme o obhliadku kontaktujte certifikovaného realitného makléra Tomáša Székelyho na telefónnom čísle 0904 932 188

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti