65.000 €

úžitková plocha 752 m²

svahovitý

Pozemok pre RD

predaj

mesto/obec Chrastné

Fotogaléria

Cena : 65.000 €

Videoukážka

Popis

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka do prenájmu pozemok o výmere 752m2 vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Chrastné.

Obec sa nachádza iba 15km od Košíc v doline Chrastianského potoka a rozprestiera sa v tichom prostredí obklopenej prírodou.

Samotný pozemok je na začiatku dediny Chrastné. V hornej hranici prístupovej cesty sú IS siete ( elektrika, obecná voda ), ktoré sú vzdialene od pozemku približne 50m.

Pozemok ponúka možnosť výstavby rodinného domu rôzneho charakteru nakoľko rozmer pozemku je 15m x 29m. Podľa aktuálnych podkladov všetky potrebné orgány povoľujú výstavbu rodinného domu na ponúkanom pozemku.

Obec sa vyznačuje skvelou dostupnosťou do Košíc, bohatou vybavenosťou v podobe Základnej školy, matriky, pošta, potraviny, Dobrovoľný hasičský zbor. V susednej obci všeobecný lekár.

Kúpna cena pozemku je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

Pozemok je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám ochotne pomôžem.

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. – Váš certifikovaný realitný maklér Tomáš Székely.

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti