750 €

50m2

1,5-izbový byt

1.poschodie

balkón

garáž

prenájom

Fotogaléria

Cena : 750 €

Popis

Keď tvrdím, že s výhodami, tak to myslím vážne. Začnem hneď lokalitou, ktorá je bezkonkurenčná. Ste hneď pri CASSOVAR-e na Floriánskej ulici v novostavbe. Tí, ktorí túto polohu poznáte, viete, že máte všade blízko. Na kúsok CASSOVAR. O niečo vyššie do 7minút OC GALERIU, dostupnosť MHD a občianskej vybavenosti na vysokej úrovni.

Prejdem k samotnému bytu. Nachádza sa na prvom poschodí s výťahom. Má 50m2 a je pne vybavený pre okamžite jeho užívanie. Dispozične pozostáva so vstupnej chodby, spojenej toalety s kúpeľňou, kde máte sprchový kút. Následne z chodby sa dostávate do centrálnej časti bytu, do zariadenej obývačky spojenej s kuchyňou.

 

V obývačke je rohový gauč a TV. Kuchyňa je plne zariadená spotrebičmi ( chladnička, mikrovlná rúra, keramicky drez, digestor, umývačka riadu, sklokeramická várna doska, elektrická rúra, jedálenský stôl)

Z obývačky máte výstup na loggiu, z ktorej sa tiež viete dostať do spálne, tak isto ako aj z obývačky. V spálni je manželská posteľ s matracom, nočné stolíky a skriňa.

Celý byt je veľmi útulný a na prvý pohľad Vás pri vstupe prijme.

Musím spomenúť, že k bytu máte k dispozícií vlastnú uzavretú garáž s elektrickou bránou pre svojho tátoša.

Cena prenájmu spolu s energiami a internetom je 750,-eur + jednomesačný depozit.

V prípade prenájmu aj garážového státia sa k nájme pripočítava suma 100,-eur


Byt je vhodný pre nefajčiarov, nájomníkov bez zvierat. Pre rodiny s deťmi tento byt nie je vhodný.

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0904 932 188 – Váš certifikovaný realitný maklér Tomáš Székely.

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti