8 €/m2 

úžitková plocha 168 m²

čiastočná rekonštrukcia

obchodné priestory

prenájom

mesto/obec Košice

Fotogaléria

Cena : 8 € / m2

Popis

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na prenájom obchodný priestor na prízemí na ulici Němcovej 30 v administratívnej budove HPK engineering a.s. pri Technickej univerzite.

Vstup do priestoru je priamo z ulice. Výmeru má 168,5 m2. Je ďalšia možnosť rozšírenia o 45 m2. Obchodný priestor je obdĺžníkového tvaru. Podlaha je v kombinácii – keramická dlažba a koberec. Steny sú omietnuté, strop je kazetový s trubicovým osvetlením. Samotný obchodný priestor má plastové okná. Súčasťou obchodného priestoru je aj kuchynka. Pripojenie na internet je zabezpečené optickým internetom. Dispozičné riešenie je možné vidieť na priloženom pôdoryse. K dispozícii sú aj parkovacie miesta, ktoré sú na dohode s prenajímateľom.

Cena za obchodný priestor: 8,40 EUR/m2/mesiac bez DPH + DPH

Orientačná cena nákladov za služby spojené s prenájmom obchodných priestorov (na základe skutočnosti roku 2019) : 1,70 EUR/m2/mesiac bez DPH + DPH

Poloha obchodného priestoru je veľmi dobrá. Priamo pred vstupom je zástavka MHD, čo robí toto miesto veľmi frekventovaným a dostupným.

Keď máte chuť na dobrý obed, či si zacvičiť, aj to je možné. Do 50 m máte reštauráciu, trhovisko, obchod FRESH, drogériu Teta, Neonka, TU, poštu v Košiciach.

Pri záujme Vám veľmi radi umožníme obhliadku obchodného priestoru, poskytneme všetky potrebné informácie. Ak Vás zaujala naša ponuka, tak ma kontaktujte na telefónnom čísle 0904 932 188. Váš realitný maklér Székely Tomáš

 
 

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti