550 €

úžitková plocha 40 m²

prízemie

úplne prerobený

Hviezdoslavova ulica

prenájom

odstúpenie

Fotogaléria

Cena : 550,-eur

Popis

TOMÁŠ SZÉKELY z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS Vám ponúka odstúpenie prenájmu kancelárskych priestorov v administratívnej budove na Hviezdoslavovej ulici č.6.

Ak hľadáte zariadený, moderný a reprezentatívny priestor, ktorý je situovaný v absolútnom centre mesta, tak potom je táto ponuka práve pre Vás!

Táto lokalita je obľúbená nie len firmami z oblasti bankovníctva, práv či IT, ale aj stavebníctva či služieb. Ide o pracovné priestory pre všetky typy firiem a projektov.

 

Kancelária o veľkosti 40 m2 má vlastnú kuchynku a sociálne zariadenie. Priestor bol nedávno kompletne zrekonštruovaný a súčasťou zariadenia je talianska sedacia súprava, drevený paraván na mieru s machovým doplnkom, ozvučenie JAMO, kamerový systém, benátska omietka, plávajúca podlaha so špeciálnou povrchovou úpravou / odolná voči vode a opotrebovanosti. Kvalitný vstavaný nábytok na mieru v kombinácii – staroružová, sivá a lakovaná biela, konferenčný stolík + 5 stoličiek, vyvýšené stoly s ručne vyrábanou a ohýbanou konštrukciou na mieru so 6 vyvýšenými stoličkami / látka, drevo. Pre lepšiu predstavu o dispozícii si pozrite pôdorys medzi fotkami.

 

 

Objekt je strážený 24/7 kamerovým systémom, vybavený centrálnou klimatizáciou, podlahovým vykurovaním.

Jednou zo základných priorít pri prenájme administratívnych priestorov je parkovanie nájomcov či ich klientov. Sú tu dostupné na prenájom garážové parkovacie miesta. Klienti môžu zaparkovať aj priamo na Hviezdoslavovej, Mäsiarskej či Bačíkovej ulici.

 

 

Vstup do budovy je cez široké schodisko priamo z Námestia Maratónca mieru. Pred kanceláriou je átrium, čo skvele dotvára celú architektúru budovy.

Poloha objektu Vám a Vašim zamestnancom poskytne plný komfort z pohľadu dopravy, nákupov či služieb. Lokalita poskytuje výborné napojenie na mestské aj diaľničné dopravné uzly a skvelú dostupnosť MHD. Hneď vedľa vchodu je zastávka MHD električiek.

 

prístup do budovy 24/7 , štruktúrovaná kabeláž,  kuchynka, sociálne zariadenie, klimatizácia, moderná rekonštrukcia

Odstupné kancelárie je 7000,-EUR.Cena mesačného prenájmu je 550,-EUR vrátane energií s DPH.
Požaduje sa depozit.


Pracovať v administratívnej budove na Hviezdoslavovej ulici znamená pracovať v bezprostrednej blízkosti centra Košíc a využívať komfort, ktorý poskytuje funkčné prevedenie celej budovy.

Ak vás táto ponuka zaujala, tak ma neváhajte kontaktovať: Tomáš Székely – Certifikovaný realitný maklér NARKS.

 

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti