126.990 €

úžitková plocha 58 m²

5.poschodie

výťah

loggia

pôvodný stav

predaj

Fotogaléria

Cena : 126990 €

Popis

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám ponúka na predaj 2-izbový byt na Ostravskej ulici.

Nastal u mňa čas predať jeden z bytov, ktoré som dávno mal v ponuke. Nadmieru sa teším takým bytom, nakoľko sú v celkovom ,,surovom´´ stave a odkrývajú svoje prednosti. Jedná sa o 2-izbový byt na 5.p s výťahom, ktorý je v pôvodnom stave, plný nápadov pre jeho dokončenie.

 

Byt sa pýši výmeru 58m2. Dispozične je riešený vstupnou chodbou, kde je umakartové jadro ( oddelené WC od kúpeľne ), špajza, dve samostatné izby z ktorých z jednej máte výstup na loggiu a kuchyňa.

Izby sú priestranné skoro štvorcového tvaru a za mňa veľkou hodnotou sú v nich drevené parkety, ktoré keď sa pri rekonštrukcií zrepasujú dodajú novému bytu skutočnú hodnotu.

 

 

Orientácia bytu je J-Z. Na západnú stranu je loggia spolu s kuchyňou. K bytu patrí pivnica. Bytový dom je zateplený. Interiér s kamerovým systémom a novým výťahom.

 

Kúpna cena bytu je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

 

 

Byt je možné financovať aj cez hypotekárny úver, s ktorým Vám ochotne pomôžem.

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť na tel. č. 0904 932 188 – Váš realitný maklér Tomáš Székely.

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti