Cena v RK

úžitková plocha 300+ m²

dvojpodlažný

650m2 pozemok

4-izbový

kompletná rekonštrukcia

predaj

Fotogaléria

Cena v RK

Popis

 

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám pripravila na predaj dvojpodlažný rodinný dom, do ktorého sa treba iba nasťahovať.

Opäť som v obci Zemplínska Teplica, kde som mal možnosť predať ďalšiu nehnuteľnosť. Dnes to bude ale rodinný dom, ktorý si chválu zaslúži, a to z niekoľkých dôvodov. Nachádza sa v tichej uličke mimo hlavnej cesty s dobrou dostupnosťou.

Pri vstupe do domu prídete na jeho tzv. CHUŤ. Vstupná chodba Vám otvára velikánsky priestor spojenej obývačky so zariadenou kuchyňou, kde dominantou celého spodného podlažia je krb. O chládok sa postará klimatizácia v obývačke. S obývačky sa plynule dostanete na vonkajšiu terasu a pozemok o výmere 650m2, kde máte trávnik s automatickou závlahou aj posedenie pri rodinnej oslave prípadne grilovačke.

Na prízemí je toaleta, samostatná spálňa ( prípadne hosťovská izba ), vstup do garáže a tiež vstup dole do pivnice a špajza. Podlahová plocha prízemia je 115m2. Pivnica je priestranná a môžete ju využiť na viacero účelov. Jeho výmera je 61m2.

 

Postupujeme na 1.NP, ktoré je obytné, nakoľko je tam detská izba, spálňa so šatníkom a vlastnou kúpeľňou. So spálne je výstup aj na balkón, ktorý je orientovaný do dvora. Na 1.NP je práčovňa a ďalšia z kúpelní. Podlahová plocha 1.NP je 97m2.

Potenciál v dome sa otvára tiež pri vstupe do jeho podkrovia, ktoré je dostatočne veľké a vie sa dokončiť do stavu pracovne, posilňovne, alebo šatníku. Voľba bude na budúcom majiteľovi.

 

Celkové zhodnotenie domu z mojej strany je úchvatné. Uveríte mi, keď si dohodnete obhliadku na danej nehnuteľnosti.

Kúpna cena nehnuteľnosti je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

 

 

Pri záujme o obhliadku kontaktujte certifikovaného realitného makléra Tomáša Székelyho na telefónnom čísle 0904 932 188

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti