164.990 €

úžitková plocha 150 m²

1061 m2 pozemok

rozostavaná stavba

4-izbový

platné stavebné povolenie

predaj

Fotogaléria

Cena : 164990,-eur

Popis

 

Tomáš Székely a realitná kancelária CASSOVIA REALITAS Vám dáva do pozornosti rozostavaný rodinný dom s platným stavebným povolením v obci Kokšov – Bakša.

Vzdialenosť patrí tiež k jedným z bodov, ktoré rozhodujú, či záujemca sa rozhodne kúpiť nehnuteľnosť.

Pri tomto dome na túto otázku ani nemusíme odpovedať, nakoľko sme na skok od metropoly východu. Rozostavaný rodinný dom sa nachádza už v spomínanej obci Kokšov – Bakša vzdialenej iba 12km od Starého Mesta v Košiciach.

Na dome sa začala masívna rekonštrukcia od základov, ktorá zahŕňala rekonštrukciu strechy, plastových okien Salamander ( izolačné trojsklo ), zmenu vnútornej dispozície, izoláciu vnútorných podláh, natiahnutie novej elektroinštalácie a vyliatie základovej platne o výmere 50m2, kde je možnosť dobudovania ďalších izieb, prípadne kuchyne s jedálňou a obývačkou.

 

Skladba domu je z časti kameň ( 60% ) a z časti porfix ( 40% ). Strecha je z falcovaného plechu ošetrená polyuretanovou farbou. Dom je napojený na inžinierske siete ako je plyn, elektrika, obecný vodovod, žumpa. V dome je privedený aj optický internet.

Rozloha pôvodnej časti domu je 100m2 a novej prístavby 50m2.

 

Na pozemku o výmere 1061m2 sa nachádza garáž s dielničkou, zimná pivnica a tiež pivnica pod časťou domu. Na pozemku sú aj ovocné stromčeky a vinič.

Dom sa predáva s platným projektom a vydaným stavebným povolením pre jeho dokončenie. Projekt je k dispozícií na vyžiadanie.

V obci sú obchody, základná škola, MHD s priamym spojom do mesta Košice. Vo vedľajšej obci je pošta, zdravotné stredisko.

 

Kúpna cena nehnuteľnosti je vrátane poplatkov súvisiacich s predajom (vypracovanie kúpnych zmlúv advokátom, poplatky za autorizáciu (overenie) podpisov predávajúceho, kolky za štandardné podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra prostredníctvom advokáta) a samozrejme kompletné právne poradenstvo a servis. Cena je vrátane provízie pre RK.

Pri záujme o obhliadku kontaktujte certifikovaného realitného makléra Tomáša Székelyho na telefónnom čísle 0904 932 188

Zavolajte mi

0904 932 188

Dohodnite si termín obhliadky

Stačí ak vyplníte krátky formulár nižšie

Kliknite na tlačítko pod týmto textom a rezervujte si dátum obhliadky

0

Rokov bohatých skúsenosti