Predaj 3-izbového bytu na Slobody 6

Som úprimne rád pri každej spolupráci, ak v konečnom dôsledku sa potvrdia moje slová. Konkrétne, že sa to predá veľmi rýchlo.

Nebolo to inač ani v tomto prípade. Ďalší príbeh bude o skvelom byte na Terase, ktorého jadro a kuchyňa bola rekonštruovaná pred rokom a zvyšok bytu ostal v pôvodnom stave.

ZAČIATOK SPOLUPRÁCE

Sami poznáme o Terase len to najlepšie počnúc dostupnosťou fakt do centra mesta, na každom kroku zastávka MHD, plno obchodov, škôl veď to poznáte.

Prejdem k samotnému bytu, ktorý je v tichej časti Terasy na ulici Slobody. Parkovanie bezproblémové, susedia výborní celé okolie ako stvorené pre pokojný život. Na začiatku majitelia zvažovali o prenájme bytu. Rozprávali sme sa o tom, povedali si výhody (hneď niekoľko) a uzavreli to s tým, že to budú prenajímať.

Po nejakom čase sa mi ozvali so zmeneným plánom. Tomáš IDEME DO PREDAJA !

Povedal som si OKAY. Absolvoval som obhliadku bytu, prešli sme si postup ako vždy a rozhodnutie padlo veľmi rýchlo. Tým, Že byt bol okrem jadra a kuchyne v pôvodnom stave, otvárala sa možnosť rýchleho predaja. Tieto byty majú svoje čaro. Jedným slovom nekonečný potenciál, ktorý z neho môžete urobiť pri prerobení.

PRÍPRAVA NA PREDAJ

Späť k samotnému bytu. Je na 6.p zo 7.p s výťahom a loggiou orientovaný na západnú stranu. Fantasticky sa mi s tým bytom pracovalo. Fotky aj video hovoria za seba ( ktoré si viete pozrieť na tomto linku )

LINK : https://www.tomasszekely.sk/na-predaj-3-izbovy-byt-na-terase-v-kosiciach-36

Majiteľka pred fotením ho pripravila do TIP-TOP stavu, čiže my, keď sme prišli byt nám vyrazil dych. A to DOSLOVA !!!

Po skončení fotenia a natáčania ešte v ten večer som rozhodil siete kolegom aj klientom v databáze a dúfal, že sa stane to, čo som chcel aby sa STALO.

SILA V DATABÁZE KLIENTOV

Sila kontaktov aj s databázou sa POTVRDILA. Ešte pred samotným zverejnením inzerátu sme absolvovali obhliadku s úspešným koncom. Padlo rozhodnutie. Pán Székely KÚPIME TO.

Všetko nabralo na obrátkach. Zložil sa rezervačný poplatok, úver je v plnom prúde, čakáme už len na znalecký posudok.

Koniec koncov sme dospeli k záveru : Astronomicky rýchly obchod, spokojné obe strany, nehnuteľnosť predaná ešte pred zverejnením.

ZÁVER

Toto je práca realitného makléra. Jeden z dôvodov, prečo využiť NÁS pri predaji. Teším sa na ďalšie výzvy v podobe predaja nehnuteľností.

Majte sa v zdraví. Ahojte

Leave Reply